Psychiatra dla dzieci - SANITATIS

Psychiatra dziecięcy

Centrum Opieki Zdrowotnej Sanitatis to miejsce, gdzie najlepsi lekarze z dziedziny zdrowia psychicznego zapewniają najlepszą obsługę swoim pacjentom, pomagając im uporać się z poważnymi problemami. Działający w nim psychiatra dziecięcy niesie pomoc dzieciom i młodzieży, u których dało się zaobserwować niepokojące zachowania, mogące zdradzać takie właśnie zaburzenia. Narastająca depresja, nadmierna ruchliwość lub brak umiejętności koncentracji mogą być symptomem poważnych chorób, które mogą zostać zdiagnozowane przez specjalistyczne badania zlecane przez tego lekarza. Sanitatis daje pewność, że każde dziecko które tu trafi otrzyma fachową pomoc, a przyjmujący tu także logopeda, psycholog i neurologopeda pomagają stworzyć kompleksową ofertę usług medycznych.

Sanitatis Centrum Opieki Zdrowotnej
Piłsudskiego 64