Kancelaria JLSW - ochrona danych osobowych

Od kiedy w Polsce funkcjonuje szeroko komentowane RODO, większości społeczeństwa doradztwo w przedmiocie ochrony danych osobowych kojarzyć się może wyłącznie z administracją, adresami i numerami telefonów, wykorzystywanych później np. w telemarketingu. Jednak zakres jaki obejmuje ta dziedzina jest znacznie większy. Zawiera się w niej również dbanie o własność intelektualną, taką jak prawa autorskie i znaki towarowe i reprezentowanie firm przed organami państwowymi stojącymi na straży tychże. Takie właśnie doradztwo prawne realizuje dla swoich klientów JLSW Janaszczyk Lis & Wspólnicy Radcowie Prawni, kancelaria oferująca również doradztwo M&A, obsługująca zamówienia publiczne i prawo administracyjne oraz wiele innych dziedzin prawa.

JLSW Janaszczyk Lis & Wspólnicy Radcowie Prawni sp. k.
28 czerwca 1956 r. 406
wielkopolskie